Hasgül Albüm’e Hoşgeldiniz

1979 yılında mütevazı bir fotoğraf stüdyosu ile sektöre adım atan Hasgül Fotoğrafçılık, zaman içerisinde fotoğraf sektörüne her türlü labaratuvar hizmeti veren, sınırsız dijital çözümlerin sunulabildiği bir yapıya bürünür. Ayrıca imalat sektörünün ihtiyacı olan ürün çekimleri ve tasarımları konusunda konusunda Pro-A1 Ajansı kurmuştur.

Yaptığı işte, belirlediği standartlarla sektöre yenilikler katan Hasgül Fotoğrafçılık, bu konuda sürati ve hizmet kalitesini artırmak için, uzmanlaşmaya ve kurumsallaşmaya gitmiştir.Kendi iç yapısındaki şekillenmeyi tamamladıktan sonra, teknoloji ile fotoğraf sanatını birleştirmeyi başaran Hasgül, bu alanda sektördeki diğer kuruluşlara da yeni ufuklar açmıştır.

Hasgül Albüm Kimdir?

Kalite politikamız
İşini seven ve alanında uzman bir ekibin yaptığı işi öncelikle kendisinin beğenmesi esasına dayanır. Tüm ürünler baskı aşamasından önce, kalite kontrol departmanın, estetik düşünebilen, renk bilgisi yüksek ve fotoğrafçılık deneyimi olan personeli tarafından, titizlikle kontrol edilir. Bu Hasgül Fotoğrafçılığın markalaşma faaliyetlerinin en önemli ayaklarından birini oluşturmaktadır.
Vizyonumuz
Fotoğrafçılıkta teknolojiyi yakından takip edip, dünya kalitesine uzanan yatırımcı, yaratıcı enerjik çağdaş bir çizgiyi benimsemek ve bunu sürekli hale getirmektir.
Misyonumuz
Mevcut yapıyı koruyup şirket profilimizi günden güne geliştirerek müşterilerimize sanatı ve teknolojiyi birleştirerek sunmak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktır.
Rekabet Anlayışımız
Hasgül’e göre rakip, fotoğrafçılığı daha iyi yapan bir kuruluşu ifade eder. Hasgül’ün en iyi yapma arzusu onu liderliğe taşımıştır. Bu sürekli kendini yeniliyen geliştiren ve önüne daha büyük hedefler koyan bir yapıyı doğurmuştur.